Ол' Мира
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Този свят е наследник на Ор'кат. Прекръстен от алчната Ол' Мира, която го кръстила на себе си.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мраморните улици

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Мраморните улици Left_bar_bleue0/0Мраморните улици Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Мраморните улици Left_bar_bleue0/0Мраморните улици Empty_bar_bleue  (0/0)

Мраморните улици Empty
ПисанеЗаглавие: Мраморните улици   Мраморните улици EmptyПет Ное 26, 2010 9:55 pm

Сима бе един от най-развитите градове и това го доказваха мраморните улици. Навсякъде из града се разливаха улици направени от бял мрамор. При Великата война имаше войски и тук, но те не успяха да вземат нито един мраморен блок от улиците. Според легендите Лилавия кристал дава толкова енергия и красота на този град, а с тези две идваше и развитието.
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Джулиян Де Ноар

Джулиян Де Ноар


Брой мнения : 6
Join date : 11.12.2010

Статове
Име:
Енергия :
Мраморните улици Left_bar_bleue0/0Мраморните улици Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Мраморните улици Left_bar_bleue0/0Мраморните улици Empty_bar_bleue  (0/0)

Мраморните улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мраморните улици   Мраморните улици EmptyПон Дек 27, 2010 1:35 pm

"Кроп,Кроп,Кроп..." тропаха по мрамора дървените сандали на едно младо на възраст около шестнадесет години момче . Придвиждаше се доста енергично и се оглеждаше навсякаде всякъш търси нещо и в действителност така и беше - това беше Джулиян , който обикаляше красивият град и шареше с очи таейки надежда да намери Аер Академията , която вече търсеше от няколко часа . Вече започваше леко да се изнервя и имаше вероятност всеки момент да направи някоя глупост . Макар и да не беше от най - търпеливите , неговият стар приятел духът , който щъка около него не го изоставаше и за миг , това поне го караше да не се чувства самотен из големият град и го изпълваше с известна доса търпение , каквото попринцип му липсва . Джу дълбоко се надяваше всеки момент да намери академията , но знаеше , че дори и да се проточи неговото търсене щеше да разучи повече града , което бе в негова полза .
Върнете се в началото Go down
nickname




Брой мнения : 148
Join date : 30.10.2010

Мраморните улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мраморните улици   Мраморните улици EmptyПон Дек 27, 2010 1:58 pm

Изведнъж пред него изникна сравнително стара жена.

- Хехехе. - каза, с леко грачещ, но спокоен глас, - Здравей, момченце. Виждам, виждам. - тя помести главата си нагоре, сякаш впивайки поглед в самия въздух. - Имаш си доста интересен приятел, изпълнен с мистерии, момченце. Хехехе. - погледа ѝ мина по Джулиян, да го огледа. - Да не би да търсиш академията, момченце? Хехехе. - жената се хилеше на всяко второ изречение, незнайно защо. Тогава очите и минаха към въздуха, но винаги на едно място. Тя.. знаеше къде е духа.
Върнете се в началото Go down
Джулиян Де Ноар

Джулиян Де Ноар


Брой мнения : 6
Join date : 11.12.2010

Статове
Име:
Енергия :
Мраморните улици Left_bar_bleue0/0Мраморните улици Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Мраморните улици Left_bar_bleue0/0Мраморните улици Empty_bar_bleue  (0/0)

Мраморните улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мраморните улици   Мраморните улици EmptyПон Дек 27, 2010 4:45 pm

В мига , в който старицата проговори странни мисли изникнаха в главата на момчето , тази старица изглеждаше много загадачна и явно знаеше нещо за неговия мистичен приятел . Това го плашеше леко и го навяваше на мисълта , че може би беше грешка , че гласува доверие на тази жена , може би трябваше да избяга на мига . Все пак му трябваше информация за проклетата академия , затова реши да рискува , като се надяваше да не го сполети нищо лошо .
Джулиян тупна ръка на главата си , усмихна се и направи типичната тъпашка физиономия с едната вежда нагоре и ококорените очи :
- Моля те кажи ми женице , че знаеш къде е . За бога търса проклетата сграда цял ден и немога да я намеря .

Върнете се в началото Go down
nickname




Брой мнения : 148
Join date : 30.10.2010

Мраморните улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мраморните улици   Мраморните улици EmptyПон Дек 27, 2010 4:58 pm

- Хехехе. Ще ти е лесно - ако можеш да летиш, момченце. Ако не.. - сега погледна в далечния въздух, някъде извън самия град, - ще ти е доста трудно да стигнеш до Академията, момченце. Тя.. лети. - сега протегна ръка наляво и опъна пръста си, - Ето, там! Та, момченце, можеш ли да летиш? Защото, ако не, е - това го казах. Но, можеш да дойдеш с мен, мога да ти помогна.
Върнете се в началото Go down
Джулиян Де Ноар

Джулиян Де Ноар


Брой мнения : 6
Join date : 11.12.2010

Статове
Име:
Енергия :
Мраморните улици Left_bar_bleue0/0Мраморните улици Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Мраморните улици Left_bar_bleue0/0Мраморните улици Empty_bar_bleue  (0/0)

Мраморните улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мраморните улици   Мраморните улици EmptyПон Дек 27, 2010 5:09 pm

Джулиян се намръщи за момент , трябваше да се довери на странната бабичка , защото нямаше друг избор засега . Усмихна се лъчезарно и отвърна :
- Е добре жено , ще се радвам да ми помогнеш . Мисля , че имам някакви заложби да летя волно из въздуха , като птица , но не мисля , че са развити чак до такова ниво , макар и да не съм пробвал , все пак рискът да се нараня е голям , ако ме разбирате .
После последва загадачната старица , като същевременно беше нащрек за някакви капани или номерца от този сорт , неможеше да гласува чак такова доверие на непознат пък и в големите градове нищо не се знаеше .
Върнете се в началото Go down
nickname




Брой мнения : 148
Join date : 30.10.2010

Мраморните улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мраморните улици   Мраморните улици EmptyПон Дек 27, 2010 5:17 pm

Жената се усмихна, леко зловещо.

- Ами, ела, тогава. Аз, между другото, се казвам Темера. - с това тя започна да ходи по пътеката.


/ако искаш пиши тук, ако искаш не, но след това пиши в "старата темера"/
Върнете се в началото Go down
DualSworder

DualSworder


Брой мнения : 4
Join date : 25.05.2011

Статове
Име: Аидо Лост
Енергия :
Мраморните улици Left_bar_bleue20/20Мраморните улици Empty_bar_bleue  (20/20)
Кръв:
Мраморните улици Left_bar_bleue25/25Мраморните улици Empty_bar_bleue  (25/25)

Мраморните улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мраморните улици   Мраморните улици EmptyВто Юни 21, 2011 10:01 am

- Сима....Хубаво име за хубав град ! Всичко е толкова лъскаво , точно по мои вкус !
Докато вървеше това си мислеше Аидо.
- Ако ще издирвам убийци ще ми трябват добри умения но не знам къде точно се намира въздушната академия,това е проблем,но все пак малко ще поразгледам и ще я намеря или поне на това се надявам.....
След мисълта си Аидо продължи да върви.......
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Мраморните улици Left_bar_bleue0/0Мраморните улици Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Мраморните улици Left_bar_bleue0/0Мраморните улици Empty_bar_bleue  (0/0)

Мраморните улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мраморните улици   Мраморните улици EmptyВто Юни 21, 2011 10:11 am

Докато крачеше по Мраморните улици на Сима, Аидо забеляза странна група хора. Бяха около петима и си шушукаха нещо. Един беше облякъл една от дрехите на жреците, а другите приличаха на просяци. Аидо вървеше и след миг усети нещо да го стиска за врата. Трудно, но все пак се обърна назад, но не видя никого. Имаше чувството, че ще умре.
- Чакай. - Аидо чу един глас и стискането за врата спря. - Още е слаб. Остави го. - Аидо лежеше по гръб на улицата. Обърна се за да види нападателите си, но не видя никой.

/Свободно РП./
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
DualSworder

DualSworder


Брой мнения : 4
Join date : 25.05.2011

Статове
Име: Аидо Лост
Енергия :
Мраморните улици Left_bar_bleue20/20Мраморните улици Empty_bar_bleue  (20/20)
Кръв:
Мраморните улици Left_bar_bleue25/25Мраморните улици Empty_bar_bleue  (25/25)

Мраморните улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мраморните улици   Мраморните улици EmptyВто Юни 21, 2011 10:52 am

- Някой се базика с мене при това доста здраво , хех още не съм стъпал тук и вече ме нападат.
Аидо бавно се изправи и отърси , огледа се но нямаше нищо като чели никога не се бе случило , момчето реши че ще е по-добре да продължи и може би най-добре да побърза за да не му се случват подобни случки .......
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Мраморните улици Left_bar_bleue0/0Мраморните улици Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Мраморните улици Left_bar_bleue0/0Мраморните улици Empty_bar_bleue  (0/0)

Мраморните улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мраморните улици   Мраморните улици EmptyВто Юни 21, 2011 11:00 am

Аидо продължи да крачи напред. Усещаше как нещо в него изригва. Някаква странна енергия витаеше около него. В следващия миг Лост усети, че е стъпил върху нещо, но щом погледна земята не видя нищо. Започна отново да крачи, но още преди да е направил една крачка се спря. Какво? Аидо летеше?! Извисяваше се във въздуха. В началото пазеше равновесие, но след като се издигна доста нагоре, Аидо го обзе паника и той падна. Летеше и летеше надолу към улицата.


/Опиши действията и мислите си. Хвърли "Зар на Късмета". При четно число ще левитираш успешно. При нечетно ще продължиш да падаш надолу./
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
DualSworder

DualSworder


Брой мнения : 4
Join date : 25.05.2011

Статове
Име: Аидо Лост
Енергия :
Мраморните улици Left_bar_bleue20/20Мраморните улици Empty_bar_bleue  (20/20)
Кръв:
Мраморните улици Left_bar_bleue25/25Мраморните улици Empty_bar_bleue  (25/25)

Мраморните улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мраморните улици   Мраморните улици EmptyСря Юни 22, 2011 9:57 pm

Лост правеше какво ли не за да спре да пада и да започне да се издига.....
- По-дяволите днес не ми е ден явно някой наистина ми се е ядосал здраво , о само да го пипна и ....... щее му се случи случка.
DualSworder carried out 1 launched of one Зар на късмета :
Мраморните улици 2741395J
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Мраморните улици Left_bar_bleue0/0Мраморните улици Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Мраморните улици Left_bar_bleue0/0Мраморните улици Empty_bar_bleue  (0/0)

Мраморните улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мраморните улици   Мраморните улици EmptyЧет Юни 23, 2011 12:44 pm

Аидо летеше ли, летеше надолу към земята. Кълбо след кълбо, той се приближаваше към мраморните улици и щеше да усети твърдината им. По едно време, докато летеше, Аидо разбра, че левитира. Започна да се издига и да се снишава, но вече по свое желание. След като се приземи, Аидо видя, че един бялокос, млад мъж, с черни очи му ръкопляскаше. Това беше Ток.
- Браво момче. Талантлив Аер маг си. Аз съм Ток - твоят бъдещ учител. Как е твоето име?
Аидо остана смаян. Нима се беше научил на левитиране без помощта на учител?!

/Получаваш: умението Левитация, 5 воля, 3 магия и 4 издръжливост. Махам ти и 12 енергия заради наученото умение./
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Sponsored content





Мраморните улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мраморните улици   Мраморните улици Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мраморните улици
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Тъмните улици
» Мраморните Мостове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ол' Мира :: Неутрални владения :: Сима-
Идете на: