Ол' Мира
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Този свят е наследник на Ор'кат. Прекръстен от алчната Ол' Мира, която го кръстила на себе си.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Исторически загадки

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ор'Слогън

Ор'Слогън


Брой мнения : 37
Join date : 16.12.2010

Статове
Име: Ор Слогън
Енергия :
Исторически загадки Left_bar_bleue35/35Исторически загадки Empty_bar_bleue  (35/35)
Кръв:
Исторически загадки Left_bar_bleue55/55Исторически загадки Empty_bar_bleue  (55/55)

Исторически загадки Empty
ПисанеЗаглавие: Исторически загадки   Исторически загадки EmptyПон Дек 20, 2010 2:42 pm

Понеже това е предмета в, който най-ме бива (никога няма да правя по Математика, понеже имам тройчи там) измислих тази (образователна) игра.В нея ще давам загадки и, който отгатнe някоя загадка получава определен брой точки..Който пръв стигне 50 печели.А сега и първата загадка, която не е толкова трудна.

От кой континент се смята, че идват прабългарите?

Въпрос за 4 точки



ВНИМАНИЕ!Ако сгрешите някой отговор губите определения от мен брой точки.Може да имате дори отрицателен брой точки.Като -4, -5, -111 111....

Списък с точки:
Ник-4 точки


Последната промяна е направена от Ор'Слогън на Пон Дек 20, 2010 3:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nickname




Брой мнения : 148
Join date : 30.10.2010

Исторически загадки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Исторически загадки   Исторически загадки EmptyПон Дек 20, 2010 3:06 pm

Аз не струвам по история.

Но не бяха ли от Азия?
Върнете се в началото Go down
Ор'Слогън

Ор'Слогън


Брой мнения : 37
Join date : 16.12.2010

Статове
Име: Ор Слогън
Енергия :
Исторически загадки Left_bar_bleue35/35Исторически загадки Empty_bar_bleue  (35/35)
Кръв:
Исторически загадки Left_bar_bleue55/55Исторически загадки Empty_bar_bleue  (55/55)

Исторически загадки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Исторически загадки   Исторически загадки EmptyПон Дек 20, 2010 3:11 pm

Верен отговор.Ръкопляскания за господин Ник велики.Той ни даде лъч надежда за произхода ни (трябва има малко вкарване на филми все пак)...


Некст Куешчън:

През коя година е била битката при Онгъл?

Въпрос за 3 точки
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz

poli_dreamz


Брой мнения : 99
Join date : 25.12.2010
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Статове
Име: Дориан Блек
Енергия :
Исторически загадки Left_bar_bleue47/47Исторически загадки Empty_bar_bleue  (47/47)
Кръв:
Исторически загадки Left_bar_bleue65/65Исторически загадки Empty_bar_bleue  (65/65)

Исторически загадки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Исторически загадки   Исторически загадки EmptyСъб Яну 08, 2011 2:39 pm

Това е лесно. Помня, че беше при Аспарух и ако не ме лъже паметта беше 680 година.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Исторически загадки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Исторически загадки   Исторически загадки Empty

Върнете се в началото Go down
 
Исторически загадки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ол' Мира :: СПАМ и флууд раздел :: Спааа...ааам! :: Говорилня-
Идете на: