Ол' Мира
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Този свят е наследник на Ор'кат. Прекръстен от алчната Ол' Мира, която го кръстила на себе си.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Пътеките

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Пътеките    Left_bar_bleue0/0Пътеките    Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Пътеките    Left_bar_bleue0/0Пътеките    Empty_bar_bleue  (0/0)

Пътеките    Empty
ПисанеЗаглавие: Пътеките    Пътеките    EmptyСря Дек 29, 2010 1:18 pm

Из целия град се пръскаха пътеки - като лабиринт. Всяка пътека бе добре осветена и доста топла. Те бяха достатъчно широки за да поберат коне достатъчни за едно конно надбягване (да и тогава са се правели).
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Пътеките    Left_bar_bleue30/30Пътеките    Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Пътеките    Left_bar_bleue37/37Пътеките    Empty_bar_bleue  (37/37)

Пътеките    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките    Пътеките    EmptyСъб Яну 01, 2011 3:36 am

От колибката слезнахме на долу заедно с Рейз. Е, значи не бяха само празни приказки, подземият глад наистина съществуваше. Ама... Беше ужасно светъл и изпълнен с пространство. Бях си представяла нещо съвсем друго.
Сега трябваше да мисля за друго обаче. Рейз ми беше дал мисия, макар и наистина глупава, пак си беше мисия. А той си беше сериозен.
И така... Минах покрай една голяма сграда и влезнах вътре. Имаше няколко момичета и момчета, като че ли не по-големи от мен, и отделно още няколко, които седяха облегнати на стената или на някой стол и нищо не правеха. Момичетата и момчетата упражняваха сенчести техники, докато отстрани другите ги гледаха. Това трябваше да е залата за тренировки, нямаше как да сбъркам.

Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Пътеките    Left_bar_bleue0/0Пътеките    Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Пътеките    Left_bar_bleue0/0Пътеките    Empty_bar_bleue  (0/0)

Пътеките    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките    Пътеките    EmptyСъб Яну 01, 2011 4:07 am

Елена напредваше. Вече бе разгадала къде е първата стая. След пързалката, десет големи крачки или иначе тридесет нормални крачки напред. Сега трябвашеда продължи. Скоро пред нея се появи един разклон. Трябваше да избира.

/Значи сега описваш своя избор и хвърляш "Зар на късмета". Ако улучиш четно число, значи си избрала правилния коридор, а ако изкараш нечетно число, ще трябва да се върнеш обратно./
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Sponsored content





Пътеките    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките    Пътеките    Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пътеките
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Пътеките

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ол' Мира :: Неутрални владения :: Въздушния мрак :: Подземният град-
Идете на: