Ол' Мира
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Този свят е наследник на Ор'кат. Прекръстен от алчната Ол' Мира, която го кръстила на себе си.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стая 14

Go down 
АвторСъобщение
Алекс Де Лион

Алекс Де Лион


Брой мнения : 98
Join date : 28.12.2010

Статове
Име: Александър Де Лион
Енергия :
Стая 14    Left_bar_bleue45/45Стая 14    Empty_bar_bleue  (45/45)
Кръв:
Стая 14    Left_bar_bleue55/55Стая 14    Empty_bar_bleue  (55/55)

Стая 14    Empty
ПисанеЗаглавие: Стая 14    Стая 14    EmptyВто Фев 08, 2011 12:51 am

Вървях бавно по коридора.Вратите на всяка стая оставаха зад мен.Бях толкова уморен,че веднага щях да заспя,когато си легнех.Внезапно се спрях пред една от вратите.Не беше моята,беше съседната или по-точно тази на Дориан.Замислих се за момент,дали можех да вляза и да поговорим с нея.От една страна ми се искаше,но от друга помнех какво се случи на статуята.Не исках да се стигне до нещо неочаквано,а и можеше да спи.В края на крайщата разумът отново победи и се запътих към съседната 14-та стая.Завъртях ключа и отворих вратата.Стаята не беше кой знае колко голяма,но не беше и тясна.Принципно имаше всичко,което и трябваше на една стая.Маса със столове,двойно легло.Странно защо не беше единично?Средно-голям гардероб и баня с вана.Нищо кой знае какво.Събух се.И се преоблякох,слагайки черно долнище,а горнище не сложих.Въпреки че навън времето беше хладно,в стаята поради една или друга причина беше пъти пошрещо.Заключих вратата,оставайки ключа на масата,а яйцето до него.Не исках някой да влезе неканен и да го вземе.Не бях забелязал,че Катен вече спеше под нея.Легнах на леглото без да се завивам.До преди малко умирах за сън,а изведнъж не можех да заспя.Странно.В главата ми започнаха да прехвърчат спомени за днешния ден и някои интересни събития,в очакване да се унеса и да заспя.
Върнете се в началото Go down
Алекс Де Лион

Алекс Де Лион


Брой мнения : 98
Join date : 28.12.2010

Статове
Име: Александър Де Лион
Енергия :
Стая 14    Left_bar_bleue45/45Стая 14    Empty_bar_bleue  (45/45)
Кръв:
Стая 14    Left_bar_bleue55/55Стая 14    Empty_bar_bleue  (55/55)

Стая 14    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая 14    Стая 14    EmptyЧет Фев 10, 2011 7:53 pm

Усетих леката слънчева светлина,влизаща през прозореца.Тя ме събуди.Огледах се наоколо,опитвайки се да се разсъня.Внезапно се сетих,че трябва да събудя Дориан.Бързо скочих от леглото и влязох в банята.Изкъпах се набързо,облякох се и събух Катен.Прибрах яйцето в мен и излязохме.
Върнете се в началото Go down
 
Стая 14
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стая 13
» Стая 7....
» Стая нoмер 1
» Стая нoмер 2
» Стая нoмер 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ол' Мира :: Владенията на Ол' Мира :: Орниба :: Ханът "Ло Енсендо"-
Идете на: