Ол' Мира
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Този свят е наследник на Ор'кат. Прекръстен от алчната Ол' Мира, която го кръстила на себе си.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Дворцовите градини

Go down 
АвторСъобщение
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Дворцовите градини Left_bar_bleue0/0Дворцовите градини Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Дворцовите градини Left_bar_bleue0/0Дворцовите градини Empty_bar_bleue  (0/0)

Дворцовите градини Empty
ПисанеЗаглавие: Дворцовите градини   Дворцовите градини EmptyВто Ное 02, 2010 7:30 pm

Градините на Ол' Мира най-вероятно бяха най-красивото място на света. За вход имаше арка от най-различни цветя, които служеха за "украса" на дворцовите градини. Тук много от приближените на Императрицата идваха да се наслаждават на цветята и винаги красивото небе над тях. Слънцето всяка сутрин ги обливаше със първите си лъчи, което правеше цветята още по-красиви. Лекият ветрец развяваше дори най-малките тревички.
Дворцовите градини не бяха охранявани, но никой външен човек не можеше да влезе тук. Ето защо това е от най-добре защитените места в Двореца на Императрицата.
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Дворцовите градини Left_bar_bleue0/0Дворцовите градини Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Дворцовите градини Left_bar_bleue0/0Дворцовите градини Empty_bar_bleue  (0/0)

Дворцовите градини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворцовите градини   Дворцовите градини EmptyПон Дек 13, 2010 4:42 pm

Ол'Мира - 1

Разхождах се в градините вдишвайки от прекрасния сутрешен въздух на Ферион. Много мисли се въртяха в главата ми, а една от тях беше "Защо Бунтовниците си кротуват?" Дали не подготвяха някаква атака или нещо подобно?! Притеснена бях. Бях свикнала да съм в постоянна война с тях, но сега те не правеха нищо. Но кой знае, може би подготвят поредния коварен план затова как да завземат царството ми.
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
 
Дворцовите градини
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ол' Мира :: Владенията на Ол' Мира :: Ферион :: Дворецът-
Идете на: