Ол' Мира
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Този свят е наследник на Ор'кат. Прекръстен от алчната Ол' Мира, която го кръстила на себе си.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стаята на Лия

Go down 
+2
newidima
nickname
6 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
nickname




Брой мнения : 148
Join date : 30.10.2010

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyЧет Ное 11, 2010 9:14 pm

За да се обучите на начални Пиро магии, ще трябва да минете от тук. Лия изучава новите магове в огрмоно помещение, с картини и оръжия по стените. Имаше едно малко прозорче, което излъзваше светлина точно в центъра на полето. Там Лия бе запалила огън, подсилващ силите и подсилван от слънцето. Стаята е разделена на две - тренинг поле и поле за битки. Двете полета се сменят, но никой не знае как. Лия сама го е измислила. В най-забутането ъгълче има забутана врата, заключена. Ключа виси на врата на Лия, и го дава само на тези, победили я. Това не е толкова лесно, но ако ще бъдете маг, ще трябва да минете през всички изпитания на тази зала.
Върнете се в началото Go down
newidima

newidima


Брой мнения : 20
Join date : 27.12.2010

Статове
Име: Немесис
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue42/42Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (42/42)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue45/45Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (45/45)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyВто Дек 28, 2010 5:21 pm

Вървях и се радвах на временното си величие.Не че бях горда, даже никак, просто се забавлявах да спирам топката и да я карам да бърза след мен.А и беше толкова сладка, мъничко малко пламъче което така проблясваше, по силно от факлите.Огънят се въртеше и играеше, за да я оформи и за да 'и помага да се придвижва.Чудех се дали си беше просто топка или по-висше създание.Стигнахме до някаква зала която наистина беше гореща.Ето от къде идваше тази топлина.Не исках и да си помислям до какво води другият коридор.Въздухът беше тежък, горещ, парещ дробовете ми.Съблякох връхната си дреха и си отдъхнах.Хвърлих я настрана и започнах да оглеждам помещението.Тук по принцип е трябвало да има някого, но в момента го нямаше.И какво се очакваше от мен?Да чакам тук?Сигурно щях да си умра от скука.Тогава пламъчето стана по голямо, може би на ръст колкото мен.Може би се беше повлияло от стаята.Плашещо, но същевременно и красиво.Зениците ми се разшириха и отразяваха пламтящото нещо, което вече не приличаше на кълбо.Не можех да го различа.Приближих се, странното бе, че не беше чак толкова горещо, по-скоро топло.Протегнах ръка, за да го докосна, за да почувствам огъня, които така ми харесваше.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyВто Дек 28, 2010 8:39 pm

В този миг едно момиче не, жена се появи от огъня. Тя протегна ръка напред и започна да сваля пламъка от себе си все едно беше дреха.
- Е, нека се запознаем! Аз съм Лия, твоят учител. Поне засега. - Какво ли трябваше да направи Немесис сега? Защо ли учителят й се държеше с нея като равен?
Кристалите започнаха да светят все по-ярко от както Лия се появи. Прозорчето засвети още повече и огънят в короната на жената-статуя се разпламтя още повече.
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
newidima

newidima


Брой мнения : 20
Join date : 27.12.2010

Статове
Име: Немесис
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue42/42Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (42/42)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue45/45Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (45/45)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyВто Дек 28, 2010 11:13 pm

Вече бях много по заинтересована и изненадана.Гигантският пламък сякаш се раздвижи, не точната дума бе разтресе.Разтресе, даже засия.И прие формата на жена.Ръце се показаха от вътре, проправяйки си път през огъня, излизайки.Сякаш ''разкопчаха'' и ''съблякоха'' огъня сякаш просто бе дреха, дреха, най-обикновенна.Беше наистина жена която проговори, представи се, била моя учител..А изглеждаше толкова млада.Но учител за какво?Не разбирах.
-Немесис!А това е Пудор!
Казах простичко.И се чудех какво щях да уча.
ПП: Съжалявам за малкия пост :')
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyСря Дек 29, 2010 12:11 am

- Какво сладко драконче! - Лия се приближи и само го погали по челото, колкото и странно да изглеждаше то. След това лицето й придоби сериозен вид. Тя попита:-Искаш ли да се учиш на Пирос магия или не? Защото ако не искаш, може да напуснеш храма.-Факлите и кристалите в стаята започнаха да светят все по-силно. Личеше си, че Лия беше леко раздразнена. От какво ли? От това, че ученичката й не знаеше защо е тук! Това я ядосваше наистина много.
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
newidima

newidima


Брой мнения : 20
Join date : 27.12.2010

Статове
Име: Немесис
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue42/42Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (42/42)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue45/45Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (45/45)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyСря Дек 29, 2010 1:17 am

Жената погали дракончето ми което се засмя, бебешки,смешно, някак повдигаше настроението ми.Винаги беше така, колкото и да бях озлобена, той ме развеселяваше, доколкото бе възможно.Той винаги беше толкова сладък, страхлив, моя пълна противоположност.
Лия, това беше името 'и, мисля .. Тя ме погледна с сериозен поглед, поглед който подсказваше, че не е чак толкова мила.И че няма да говорим празни приказки, да наистина беше учител и то квалифициран.Усмихнах се, от учтивост, знаеше, че не зная какво правя тук.Но какво бях виновна аз, бях толкова необразована.
-Ще уча!-Вдигнах рамене, изглеждаше забавно.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyСря Дек 29, 2010 9:30 am

- Започни с Пламък. Гледай сега! - Лия вдигна ръката си напред. Въздъхна леко и отметна своите коси. Беше й навик. Изведнъж, докато Немесис гледаше втренчено в ръката на Лия, ръката пламна. Едно пламъче игриво се разхождаше върху нейната длан. - Трябва само да изпратиш енергия към ръката си и да пожелаеш енергията да пламне. Това е!

/Опиши опита си./
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
newidima

newidima


Брой мнения : 20
Join date : 27.12.2010

Статове
Име: Немесис
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue42/42Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (42/42)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue45/45Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (45/45)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyСря Дек 29, 2010 8:28 pm

Оставих малкото си драконче на земята , за да се средоточа и го погалих с ноктите си по челото.Трябваше да създам пламък, ако не бях видяла какво беше направила преди малко, щях да помисля, че е невъзможно, и да започна да 'и се отварям.Но нямах намерението да го правя.Имах уважение към такива хора.Щях да се опитам да не се карам с нея, беше по-добре за мен.И за Пудор.
-Добре, ще се постарая!
Казах и вдигнах рамене.Нямаше да загубя кой знае какво ако опитам.
Изпънах ръката си и я огледах.Беше беличка,с дълги, оформени нокти.Завъртях черните си очи които проблясваха заради пламъците около мен.Свих я.Чудех се за каква енергия ставаше въпрос.Трябваше да я насоча към ръката си.
*Огънят..не се прави с добро, той е символ на злото.*
Започнах да размишлявам.
*Значи..и енергията за да създадеш пламък трябва да е такава, няма да е трудно.*
И може би нямаше да бъде.Таях толкова злоба в себе си, че сигурно ако я насочех правилно можеше да направя нещо по-голямо и неконтролируемо от пламък.Затворих очи.Мислех си за онзи човек, чието име не споменавах, но спомена винаги се връщаше.Спомних си за дима който се дигаше от него, миризмата, огъня който така ме омайваше.Как бушуваше, а после как пламти в ръката ми.Опитах се, както жената каза, да насоча енергията към ръката си, но не знаех дали ще успея.Все пак, това ми беше чуждо, не знаех как става, нито как да го постигна, само предположения.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyСря Дек 29, 2010 11:12 pm

На Немесис й се стори, че нещо много по-голямо от пламък пламна в залата. Но това бе само за миг. Тя осъзна, че наистина пламък имаше в залата. Разпалил се от малкото огънче в средата на залата и подсилен от лошата енергия на момичето.
- Спокойно! Успях да укротя пламъка. Продължавай с опита си! Няма да ппречи нали?-Лия изглеждаше заинтересована от опита на Немесис и от това дали тя ще успее.
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
newidima

newidima


Брой мнения : 20
Join date : 27.12.2010

Статове
Име: Немесис
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue42/42Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (42/42)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue45/45Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (45/45)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyЧет Дек 30, 2010 7:25 pm

Ето, че се получи нещо, такова каквото си го представях, но то не беше това което в момента исках.Може би в това беше проблема, че си го представях грешно.
Въздъхнах, вече започвах да изгубвам интерес, въпроса вече беше докога ще правя това, защото и сама не знаех.
-Пак ще опитам!
Казах отегчено, погледнах с крайченцето на окото си Пудор, който ме гледаше с
неговите големи очи, с интерес.
*Стегни се!*
Казах си, знаех си, че
няма как да стане от първия път, това малко пламъче изискваше много концентрация, и магия.. или каквото беше това.Бях сигурна,
че нещо подобно има пръст в това, защото не можех просто ей така да създам онова, което беше така бързо неутрализирано,
че даже не можах да го видя, да му се порадвам.Този мой учител наистина беше силен.Засмях се, какво друго можех да очаквам.Докоснах дясната си ръка с лявата и започнах да чертая кръг с дългия си нокът, докато не остана белег.
Замислих се за пламъците, като цяло.Как изглеждат..
Цветът беше червен, напомняше за косата ми, но тя беше по-червена, по-ярка, може би клонеше към винено.
Те приемаха странни форми, бяха опияняващи,представях си ги в моята длан.
*Дали съм способна да го направя?*
Питах се, но имаше само един начин да разбера.Щракнах с пръст и отделих ръцете си една от друга.Усетих топлина в ръката си, как тя изтръпва, очите ми отново приблеснаха.
Усмихнах се, но не с нормална усмивка.С една такава плашеща усмивка, която беше стряскала много хора.Насочих онази енергия която бях усетила преди да минава рязко през ръката ми отново на там.
Но по-бавно.Имах намерението сега всичко да е перфектно.Не исках да се откаа толкова бързо, да изгубя интерес.Усещах, че това е нещо в което щях да съм добрам и си заслужаваше.Въздъхнах отново.И усетих дъха си горещ.Както пулсиращото чувство в ръката си, сякаш в мен имаше огън, което беше наистина странно.Кръгът се затопли също, даже почервеня още повече.Май нещо ставаше, и това че го правех бавно помагаше.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyЧет Дек 30, 2010 9:59 pm

От кръговете излязоха малки пламъчета, които игриво се разхождаха по дланта на Немесис.
- Е, добре се справи! Сега го упражни! Уцели онази мишена ееей там. - Тя показа една мишена, не много далеч, но не и много близо.

/Получаваш умението Пламък, 3 магия, 2 знание, 1 издръжливост и 3 опит. Добави ги в темата на героя си.
Опиши упражнение. Включи това как пламъка разбива мишената. Опиши всичко по твой вкус./


Последната промяна е направена от AlexD на Пет Дек 31, 2010 12:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
newidima

newidima


Брой мнения : 20
Join date : 27.12.2010

Статове
Име: Немесис
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue42/42Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (42/42)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue45/45Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (45/45)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyЧет Дек 30, 2010 10:36 pm

Кимах, а Пудор заподскача.
-Не се радвай малки ми Пу, не е кой знае какво, тепърва започвам!
Предизвиквах себе си, винаги помагаше, защото обичах игрите.Бях толкова вманиачена от тях, че сигурно и главата си можех да заложа на такава.
Бях научена на това онова,
бях играла на всякакви игри, и почти никога не бях загубвала.Всичките тези години в хазарт оформиха характера ми по начин по който го харесвах.
*Значи..мишената?*
Отново по лицето ми плъзна онази дяволита усмивка, която подсказваше колко ми харесваше тази идея.Май това, че бях очертала кръг в ръката си с нокът ми помагаше.Даваше ми точка където да се съсредоточа.Огледах целта си.Бях виждала такива, но никога не бях
целила.Трябваше да преценя доста неща, преди да стрелям по нея.Извадих ластиче и вързах гъстата си коса, за да не ми пречи.Оставих двата си предни кичура пуснати,
не за друго а просто защото ми харесваше.
Все пак трябваше да ми е удобно.Добре че под връхната си дълга туника-или поне приличаше на такава,
бе по-шарена и по-красива, състоеше се от няколко плата с дълги ръкави, въобще не беше семпла.От къде бях взела толкова пари?Спечелих ги,разбира се!-която бях хвърлила преди малко и сега стоеше на пода до мен, носех черен клин и потник.Приклекнах с разкрачени крака, единият по-напред, а другият по-назад., сетих се сама за стойката.
Пламъчетата в дясната ми ръка още не бяха изчезнали, което ме учуди.Да си призная, беше трудно да ги задържа там.Един грешен ход, и целият ми труд щеше да отиде на вятъра.Хвърлих всичките пламъчета, едно по едно, плавно, не силно, бързо, за да можеха да стигнат целта си.Забиваха се като шурикени в мишената, появяваше се някаква лилава светлина всеки път щом някое докоснеше мишената.След тоова пламъците се оцветяваха в нюансите на черното и продължаваха да горят.
Погледнах учителката си.
-Е, как се справих?
Усмихнах се и отново погледнах мишената.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyЧет Дек 30, 2010 10:53 pm

- Добре се справи! Сега да поседнем и да си поговорим. - Лия си беше такава. Винаги караше учениците си да си почиват след някое научено умение. Това си беше нейната система на обучение и всички я харесваха. - Да започнем с мен! Аз съм Лия на 28. Сега си ти. Говори за каквото искаш! - Лия наистина бе либерална с учениците си.
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
newidima

newidima


Брой мнения : 20
Join date : 27.12.2010

Статове
Име: Немесис
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue42/42Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (42/42)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue45/45Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (45/45)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyПет Дек 31, 2010 4:04 pm

След като уцелих мишената тръпка плъзна по тялото ми, все едно се чувствах горда от това което бях постигнала.Вдигнах рамене.Клекнах и вдигнах Пу като седнах срещу учителката си.Тя ми се представи,
което ме учуди, не го очаквах и я гледах малко..странно.Но не прекалено почудено, по-скоро, изпитателно.Попринцип не вярвах на никого, беше си нормално за мен.
-Немесис..19
Казах съвсем просто, не исках да навлизам в подробности, за сега това беше достатъчно.
-Какво е това място?Имам предвид..всичко това.изглежда..толкова..магическо?!?
Не знаех дали това е точната дума, но описваше нещата добре.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyСъб Яну 01, 2011 1:02 pm

Лия се замисли над въпросът. Какво наистина бе това?
- Храм! - Отсече Лия. Тази дума би трябвало сама по себе си да дава отговор на въпроса на Немесис. - Защо питаш? - Нямаше нищо лошо в това, Лия да узнае за интерса на момичето.
Огънчето продължаваше да свети и да приема най-различни форми. Също като разговорът между двете - не се знаеше накъде може да тръгне той.
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
newidima

newidima


Брой мнения : 20
Join date : 27.12.2010

Статове
Име: Немесис
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue42/42Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (42/42)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue45/45Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (45/45)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyСъб Яну 01, 2011 8:05 pm

Една дума-Храм!..Да, донякъде описваше нещата, тъмно, мрачно, тъмно, плашещо-поне за малкия Пу- пусто.Да, всъщност знаех какво е, и имах надеждата, че ще ми обясни за какво служи.Изповядваха ли религии, или пък да ми разкаже да историята му.Но явно и това стигаше.
-Просто..така!
Огледах се.
-От колко време '' работите'' тук?
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyНед Яну 02, 2011 12:15 am

- Честно казано, не знам! И не ме интересува. - В този миг на жената всякаш и присветна нещо. Тя само погледна Немесис. В погледът й се четяха думите "Последвай ме!" Те ходиха ли ходиха докато не стигнаха до един шкаф във дъното на стаята. Лия отваряше чекмеджета в продължение на няколко минути. След като стигна до едно чекмедже, тя извади сандък, който на пръв поглед не би могъл да се събере в малкото чекмедже. Лия отвори сандъка с едно малко ключенце, извадено от....от къде всъщност? Не, това нямаше значение. Под големият капак се криеха четири вратички.
"Артефакти"
"Облекла"
"Кристали"
"Животни"
Това бяха надписите на всяка една от вратичките.
- Избери си! - Явно Лия нямаше намерение да обяснява.

/Опиши избора си./
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
newidima

newidima


Брой мнения : 20
Join date : 27.12.2010

Статове
Име: Немесис
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue42/42Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (42/42)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue45/45Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (45/45)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyНед Яну 02, 2011 12:33 am

На Лия май 'и хрумна нещо.На мен май щеше да ми хареса, едва ли щеше да е нещо тъпо или скучно.Тук сигурно имаше хиляди яки неща за които не бях чувала и сигурно нямаше да мога да произнеса имената им.Хванах Пудор.
Нямаше да го оставя сам,никога.Той си беше моето животинче и само него си имах, само с него бях мила.Той ме крепеше,
да не убия всичко живо що се изпречи на пътя ми.
Стигнахме до някъде.Учителят ми започна да рови, като дакел в пръста и да търси, всъщност и аз не знаех какво търси всъщност.Но трябваше да е нещо голямо.Усмихнах се щом видях ковчежето.
-Да избирам?
Погледнах към Пудор и се усмихнах. Нямаше да е животно, вече си имах, а и една ли щеше да бъде толкова интересно като него.
-Артефакти!
Казах бързо гледайки я с интерес.Какво ли щях да получа.И защо щях да го получа, беше най-важното..
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyНед Яну 02, 2011 12:37 am

- Отвори! - Отсече Лия и Немесис последва съветът й. Там се криеха още четири вратички.
"Бижута"
"Пръчици"
"Шлемове"
"Отрова"
- Тук има всичко от цял свят, но няма животни. Избери.

/Опиши изборът си./
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
newidima

newidima


Брой мнения : 20
Join date : 27.12.2010

Статове
Име: Немесис
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue42/42Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (42/42)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue45/45Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (45/45)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyНед Яну 02, 2011 12:42 am

Погледнах тъпо към Лия.Какво беше това?Шлемове?!?Пръчици?!?БИЖУТА?!?Боже мой, какви бяха тези дрънкилки.И за какво служеха?Единственото полезно бе отровата.Но какво щях да правя с нея.Защо тези ...неща...спадаха към артефакти..Очаквах нещо..по..как да се изразя..по-интересно, по-по-потребно, по-магическо.И получих шлем ..пръчки и бижута..а отрова.За какво ми бяха.Вдигнах рамене.
*Пропилях си шанса за нещо наистина яко!Но да не се оплаквам, нека оценя това което ми се дава.*
-Отрова..
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyНед Яну 02, 2011 12:49 am

Лия се усмихна.
- Добър избор бих казала! - Тя отвори вратичката с надпис "Отрови" и изненада: Там нямаше други вратички, или поне Немесис не ги виждаше. Лия извади едно малко шишенце, пълно с течност. Тази течност бе странна. Сменяше цвета си на всеки двадесет и четири минути. - Това е вода. Да вода. Но вода взета от една странна територия. Тази отрова има способността да неутрализира всеки един от класовете. Но има една уловка. Класът, който можеш да неутрализираш се сменя на всеки двадесет и четири минути. За да бъде наистина твоя искам ти да й дадеш име.
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
newidima

newidima


Брой мнения : 20
Join date : 27.12.2010

Статове
Име: Немесис
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue42/42Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (42/42)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue45/45Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (45/45)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyНед Яну 02, 2011 1:00 am

-et fallere
Казах простичко, нямаше да превеждам, беше си точно така както трябваше да си звучи.Тайнствено.
-И как ще разбера кога кой клас е.?
Попитах.Като се замислех, можеше да не е никак полезна.Ако сама сменяше класа си, можеше никога да не уцели класа с който се боря.
-А и ще мога да го използвам само веднъж нали.
Изцкъках, такава си бях, винаги упреквах.
-Благодаря все пак!
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyНед Яну 02, 2011 1:05 am

-По цветовете! - Отвърна Лия. - Жълто, локс; лилаво, нукс; червено, пирос; синьо, акея; бяло, аер; зелено, тера. И не! Тази отвара не се използва както обикновенните. Можеш да я използваш за да подсилиш своя елемент или пък да сложиш отрова в някой от твоите предмети. Такава отрова, която да може да изсмуче енргията и уменията на противника ти. Спокойно. Научиш ли още две-три умения, ще се концентрираме само върху пръчката.

/Получаваш твоята си отвара/
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
newidima

newidima


Брой мнения : 20
Join date : 27.12.2010

Статове
Име: Немесис
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue42/42Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (42/42)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue45/45Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (45/45)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyНед Яну 02, 2011 4:14 pm

Кимнах.Явно нямаше да е чак толкова безполезно.Щеше да ми помага, а и можех да изпрося рецептата по нататък, ако имаше такава.Ако нямаше, щях да го пазя и да го използвам в наистина екстремен случай.Нямаше да го пропилея просто ей така. Не бях чак толкова тъпа.Сега исках да науча още нещо, интереса ми се възвръщаше, чудех се, какво ли още умееше тази жена и дали щях да смогна да го науча и аз.
–Сега..ще учим някое друго умение нали?
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Стаята на Лия Left_bar_bleue0/0Стаята на Лия Empty_bar_bleue  (0/0)

Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия EmptyНед Яну 02, 2011 5:00 pm

- Да, права си! Ще те науча на Огнено оръжие! Гледай. - В този миг Лия докосна двете си ръце. Отдели едната от другата на съвсем малко разстояние и започна да движи едната нагоре. В случая беше дясната. Тя издигна едно огнено стълбче между двете си ръце. - Стигни до тук. После ще продължим.

/Опиши опит да направиш огненото стълбче./
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Sponsored content





Стаята на Лия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Лия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Стаята Бета
» Стаята Алфа
» Стаята Гама

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ол' Мира :: Владенията на Ол' Мира :: Орниба :: Храмът-
Идете на: