Ол' Мира
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Този свят е наследник на Ор'кат. Прекръстен от алчната Ол' Мира, която го кръстила на себе си.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Новолунна зала

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyВто Ное 16, 2010 5:58 pm

Тук се обучаваха всички новаци. Техния учител се казваше Нерон. Досущ като малко известното име на Косача. Ето защо той винаги дава много от себе си в обучението на младежите. Винаги им е казвал, че трябва да уважават бога Косач и да го почитат. Нерон никога не споменава истинското име на Косача.
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyНед Дек 19, 2010 10:32 pm

- Ами.....Ще ти кажа само, че.....Позна! И като бонус ще ти позволя да виждаш лицето ми занапред. - Нерон махна качулката и под нея се видяха дълбоки сини очи и средна на дължина руса коса. - Между другото Нерон през цялото време бе до теб. Но виж го.-Малкото вълче се появи и изскимтя. - Ще започваме ли?
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue30/30Новолунна зала Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue37/37Новолунна зала Empty_bar_bleue  (37/37)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyНед Дек 19, 2010 10:52 pm

Нерон се появи до мен и изскимтя протягайки лапа към мен. Погледнах го безизразно и повдигнах едната си вежда.
-Да беше излаял поне... - едвам се сдържах да не кажа идиот, защото щях да изглеждам наистина глупаво ако започнех да обиждам собствения си вълк. Обърнах се с лице към Нерон - учителят ми и... О той определено беше секси! Беше само въпрос на време..
-Добре, хайде. На какво ще ме учиш? - попитах го и се усмихнах изкушаващо. Любимата ми перверзна усмивка..
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyНед Дек 19, 2010 10:58 pm

- Опитай се да замъглиш сетивата ми и през това време да ме удариш. Нарича се Тъмна луна. А за наказание....Сама се сети как да го направиш! - Нерон също се усмихна по начина на Ел и започна да я гледа.
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue30/30Новолунна зала Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue37/37Новолунна зала Empty_bar_bleue  (37/37)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyНед Дек 19, 2010 11:09 pm

Погледът ми веднага се помрачи и вместо да се усмихвам на чутеля ми, го гледах така сякаш всеки момент ще го убия. Заклевам се, в този момент от очите ми излизаха гръмотевици и светкавици.
-Това не е честно.. - измрънках и погледнах Нерон - вълка ми. Въздъхнах и на ум напсувах онзи сладък барман. Вероятно ако не ме беше заговарял сега нямаше да съм в това гадно положение.
-Добре. - казах и затворих очи в опити да се съсредоточа. Не успях много добре, тъй като всеки път щом си затворих очите виждах Нерон гол, или само бо бельо.
-Добре, ако се съблечеш може би ще стане по-лесно. - казах цинично.. Ама си бях права, все пак ако се съблечеше нямаше да имам какво да си представям и щях да се съсредоточа по-лесно, нали??!
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyНед Дек 19, 2010 11:22 pm

- Aми няма да стане! Пробвай се с това облекло! - Нерон нямаше намерение да помага на Ел. Все пак тя беше новак - нормално да няма концентрация.
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue30/30Новолунна зала Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue37/37Новолунна зала Empty_bar_bleue  (37/37)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyНед Дек 19, 2010 11:32 pm

-Бях длъжна да опитам. - казах и повдигнах невинно рамене. Отново се опитах да се концентрирам, но този път без да затварям очите си. Гледах в нищото, право в тъмното. Опитвах се да усетя аурата на учителя си възможно най-много. Идеята ми беше след като я усетя просто да я объркам, но той я прикриваше добре. Но..
Усетих я най-на края! Сега оставаше само да разгадая как да я объркам, или поне така си мислех, че ще стане.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyПон Дек 20, 2010 4:39 pm

- Браво новачке. Усещам нещо като гъделичкане. Голям напредък. - Нерон наистина бе много арогантен, но въпреки това беше много добър учител. Сенките поглъщаха мрака - ако въобще можеше да е възможно това.
- Трябва ти само концентрация!
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue30/30Новолунна зала Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue37/37Новолунна зала Empty_bar_bleue  (37/37)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyПон Дек 20, 2010 8:26 pm

-Добре де, ако не говориш ще се концентрирам доста по-лесно.. - казах с нормална височина на гласа и продължих да се концентрирам върху аурата му. Беше тъмна, почти нощта, но не чак толкова. Тогава усетих нещо в мен... Сила. Сила с аура по-тъмна от мрака, която като че ли разпръсна аурата на Нерон настрана, като мъгла, която вятъра е отвял и вече я няма. Само, че аз бях вятъра а той мъглата. В следващият миг се почувствах отново нормално. Това беше странно, но се направих все едно нищо не е станало. Нерон сто процента беше забелязал..
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyПон Дек 20, 2010 9:02 pm

Нерон се почувства леко замаян. Елена се бе справила дотук, но имаше още една малка част...Трябваше да удари учителя си докато той е със замъглени сетива и забавени реакции. Дали щеше да успее?

/Опиши опит за удар и хвърли зарче:
1. Четно число - неуспех
2. Нечетно число - успех/
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue30/30Новолунна зала Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue37/37Новолунна зала Empty_bar_bleue  (37/37)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyПон Дек 20, 2010 9:30 pm

Усетих, че съм разклатила ориентацията му, въпреки че до една степен бях разклатила и моята собствена. Но това не ми попречи ми най-малко. Бях точно пред него в позиция за удар, което ме улесняваше. Това, че нямах разстояние, което да преминавам беше добре.
Изтеглих тялото си леко назад, замахвайки с десния си крак срещу него, като гледах височината на ритника да идва горе-долу до гърдите му.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyПон Дек 20, 2010 9:30 pm

The member 'Елена Иванович' has done the following action : Зарчета

'Зар на късмета' :
Новолунна зала 2741395J
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyПон Дек 20, 2010 9:50 pm

За малко да успее. Той се усети в последният момент и успя да блокира ритника на Ел.
- Слаба си... - Това напълно противоречеше на думите, които издума одеве. Но защо го правеше когато видимо реакциите му се забавяха?
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue30/30Новолунна зала Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue37/37Новолунна зала Empty_bar_bleue  (37/37)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyВто Дек 21, 2010 8:15 pm

-Значи още... - отвърнах с усмивка на лице и направих същото. Мрака в мен се издигна, по-силно дори от преди малко. Знаех как да контролирам появяването му, горе-долу, само че още не мерех добре количеството. Можеше да стане съвсем малко, можеше и да избухне и да затъмни дори сенките. В манастира ми се беше случвало не веднъж, особено ако се ядосах.
Той отново се разсея и видимо бях отнела ориентацията му. Отново...
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyВто Дек 21, 2010 8:15 pm

The member 'Елена Иванович' has done the following action : Зарчета

'Зар на късмета' :
Новолунна зала 2741385E
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyВто Дек 21, 2010 8:31 pm

Този път Нерон усети лека болка в лявото си рамо. Браво на Ел. Явно наистина схващаше доста бързо.
- Елена, успя! Браво. Седни на земята и да си поговорим. - И двамата вече бяха седнали на земята. - Е, кажи нещо за себе си!

/Браво. Получаваш умението "Тъмна луна". Също така и 2 сила, 3 магия и 3 опит./
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue30/30Новолунна зала Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue37/37Новолунна зала Empty_bar_bleue  (37/37)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyВто Дек 21, 2010 8:55 pm

-Дълга и трагична история е моята, учителю. - отвърнах със цинична нотка в гласа и се усмихнах.
-Вашата обаче май е по-интересна ? - попитах го, и повдигнах вежда подтиквайки го да ми разкаже нещо за себе си, вместо мен. Имах малко тайни, които нямах желание да издавам, но бяха част от историята ми.
След като седнах на земята Нерон се настани до мен и облегна глава на кракът ми.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyВто Дек 21, 2010 9:03 pm

- Ако имаш тайни, просто не споделяй тези части. - Нерон се усмихна някак странно и подло, но всъщото време и така чаровно. Мракът все повече завладяваше сенките - бавно, но сигурно. - И моля те, наричай ме по име!

/Свободно РП с Нерон./
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue30/30Новолунна зала Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue37/37Новолунна зала Empty_bar_bleue  (37/37)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyВто Дек 21, 2010 9:10 pm

-Ама "учителю" звучи по-секси. - отвърна и се усмихнах по същият начин както и той. Но го докарах с малко по перверзен поглед.
-Добре... Няма много за разказване. Убиха майка ми, когато бях на 7 години, не познавам баща си. Израснала съм в сиропиталище до 10 годишна, после в манастир до 15, след което ме подслони един мъж и живеех при него до 17 годишна. Тогава намерих Нерон и така се озовах тук, след като убих онзи мъж. - казах, без да крия нищо. Някак си, нещо ме подтикна да му кажа за всичко, макар и на кратко.
-Сега вече е твой ред. - допълних.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyВто Дек 21, 2010 9:46 pm

Нерон се змаисли и каза:
- Ами тя е дълга, но ще се опитам да ти я кажа с максимум десет изречения. - И той започна. - Започнах да се обучавам на седем. Убих за пръв път на девет. Участвах във Втората велика война на петнадесет и ето ме тук сега на двадесет. - Нерон привика вълчето на Елена. То се обърна, но учителят го нямаше. В същия миг една сянка обгърна врата на вълчето, а друга сянка опря сенчест нож в гърлото му. - Това беше "Сянка". С нея дематериализирам тялото си и мога да се плъзвам навсякъде. Много е ефективно, особенно при поръчкови убийства. Започвай.
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue30/30Новолунна зала Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue37/37Новолунна зала Empty_bar_bleue  (37/37)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyПет Дек 24, 2010 6:09 pm

-Не, не, не... Този път ще ми обясниш! - казах изастанах в изправено положение, с ръка облегната на стената и повдигната лява вежда. Поглед - предизвикателени леко раздразнен. Какъв беше този учител, нищо не обясняваше, взимаше ми най-ценното и ме заплашваше, ченяма да го видя пак, акозакъснявам. Тая нямаше да я бъде. Беше само с година по-голям, а това че бе по силен негообравдаваше ни най-малко ! Ако не можеда обяснява просто да зарешегази работа...
-Не съм вундеркинд, че да уча всичко сама..
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyПет Дек 24, 2010 6:21 pm

- Ами щом искаш обяснение....Няма да го получиш! Ще получиш само една демонстрация, сама разгадай какво да правиш. - В този миг Нерон потъмня - буквално. След това той започна бавно да изчезва от погледа на Ел и се сля със сенките. После образът му се появи през Елена. Тя се опита да го докосне, но не успя. - Това вече е умението, което ще научиш след Сянка. Просто е. Прехвърляш цялата си енергия в сенките и така се дематериализираш в тях. След като го направиш, ще те науча как да манипулираш сенките изцяло.

/Искам един по-съдържателен пост. Опиши всичко в детайли ако можеш. Според поста ти, ще преценя дали ще успееш./
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue30/30Новолунна зала Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue37/37Новолунна зала Empty_bar_bleue  (37/37)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyСъб Дек 25, 2010 6:42 pm

Нерон изръмжа наистина злобно по време на демонстрацията, но никой не му обърна внимание. Докато аз бях тук той беше безобиден и нападаше само по моя команда. А другият Нерон - не вълка ми, той какво си мислеше, че мога да науча всичко сама ли?! С една-две демонстрации?! Е, добре де, аз можех, само че това не говореше добре за него като учител. Както и да е, заех се да уча техниката, като си припомних добре подробностите от показното, което ментора ми ми направи.
-Хайде сега, да се учиме.. - казах си с една фалшива чаровна усмивка на лицето и затворих очи. Извиках на помощ всяка сянка в себе си, исках да го направя сякаш съм го правила хиляди пъти, не сякаш ми е за пръв път. Помолих сенките ми да ме обладаят и да станебе едно цяло, те ме слушаха сякаш съм тяхна единствена и вечна господарка още от както се помня.
Трябваше да съм успяла, трябваше!
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue0/0Новолунна зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyНед Дек 26, 2010 7:11 pm

- Потъмняваш! - Каза Нерон отново с тази нотка на саркастичност. Беше удивен от макар и малкия успех на Елена. Това че се слива с мрака на стаята бе наистина добро постижение. Ако успееше, вече щеше да се е сляла с мрака напълно. И Нерон - вълка й започна да потъмнява. Не, този път учителят й не правеше нищо, явно и двамата усещаха мрака във вените си. И двамата го усещаха, но никой от двамата още не владееше неговите слуги - сенките.

/Справяш се, но не си успяла. Продължавай с опита си, но не казвай, че сенките те чувстват като тяхна господарка. Няма как..../
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Новолунна зала Left_bar_bleue30/30Новолунна зала Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Новолунна зала Left_bar_bleue37/37Новолунна зала Empty_bar_bleue  (37/37)

Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала EmptyНед Дек 26, 2010 11:16 pm

Потъмнявах... Добре! Значи поне бях започнала да се справям, напредвах бавно, но славно! Сенките започнаха да се отдръпват, когато Нерон започна да говори, но това не беше фатално. Вероятно ме беше разсеял, но после ги придърпах отново. За да мога да ги контролирам, трябваше да имам по-силна воля и аура от тяхната. Не трябваше да забравям, че сенките не бяха просто сенки, те си имаха собствена душа и разум, като някои от тях бяха по умни дори от собствениците си. Хайде, хайде, слушайте ме де!
Усещах ги как се увиват около мен все повече и повече. В този момент обаче не бях забелязала, че се увиват и около Нерон. Той ръмжеше, но му бях свикнала - не знаех, че той също е в това състояние като моето.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Новолунна зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новолунна зала   Новолунна зала Empty

Върнете се в началото Go down
 
Новолунна зала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Изпитната зала
» Склуптурната зала
» Тренировъчната зала
» Тронната зала
» Бойната зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ол' Мира :: Бунтовническите територии :: "Градът на тъмнината" :: Тъмната академия-
Идете на: