Ол' Мира
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Този свят е наследник на Ор'кат. Прекръстен от алчната Ол' Мира, която го кръстила на себе си.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Изпитната зала

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyВто Ное 16, 2010 11:10 pm

Тук се провеждаха всички изпити. От приемни до изпит за титла.
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue30/30Изпитната зала Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue37/37Изпитната зала Empty_bar_bleue  (37/37)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyНед Дек 12, 2010 11:13 pm

Продължих по пътя си все така, с ръце в джобовете. Нерон вече изглеждаше отчаян, но можеше да издържи още малко. Скоро стигнахме академията и просто някак си се намерихме в една от многото зали наоколо. Беше величествено и мрачно, мой стил. Напомни ми малко за приемната зала в къщата, където живеех като малка. Откъслечни и далечни спомени... Нерон застана до мен и седна, оглеждайки се наоколо.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyНед Дек 12, 2010 11:18 pm

Изведнъж тук стана топло дори горещо. Елена осъзна, че не е в стаята в която влезе, а в пустиня. И то беше само по потниче и къси панталонки. Да имаше и куная който си купи, но едва ли щеше да направи нещо с него. Нерон го нямаше. Един глас веливествено се разнесе сред ветровете:
- Добре дошла в сенките! Аз съм гласът който ще ти задава загадки през цялото изпитание. Ако успееш - излизаш от тук и започваш да се обучаваш в Нукс магията, ако ли пък не успееш - си тръгваш от нашия град. Приемаш ли изпитанието?
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue30/30Изпитната зала Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue37/37Изпитната зала Empty_bar_bleue  (37/37)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyНед Дек 12, 2010 11:26 pm

Огледах се и осъзнах, че е наистина топло... всъщност бях в пустиня. И някакъв странен глас говореше на мен.
- Добре дошла в сенките! Аз съм гласът който ще ти задава загадки през цялото изпитание. Ако успееш - излизаш от тук и започваш да се обучаваш в Нукс магията, ако ли пък не успееш - си тръгваш от нашия град. Приемаш ли изпитанието? - попита ме гласът и настана тишина. "Боже, можеше да се появи и пред мен, нямаше да го изям.." - помислих си и погледнах отново на горе. Нищо не губех..
-Приемам. - отвърнах силно и ясно.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyНед Дек 12, 2010 11:40 pm

След тези думи на Елена, в пустинята се появи един далечен замък или храм, или може би дори къща. Каквото и да беше на Елена й се струваше огромно.
- Ето я първатата ти загадка! Между светлото небе и тъмната земя е то. Свито, лежи там долу във снега. Но скоро то ще се покаже и разцвета му ще настъпи. - В този миг се появи и поляна, а на места дори и сняг. - Разгадай загадката и ще преминеш напред.
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue30/30Изпитната зала Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue37/37Изпитната зала Empty_bar_bleue  (37/37)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyНед Дек 12, 2010 11:57 pm

Замислих се. Явно гатанките нямаше да са детска игра, както мислех. "Между светлото небе и тъмната земя е то..." това ме караше да си мисля за град Сима. Но втората част на гатаката.. - "Свито, лежи там долу във снега. Но скоро то ще се покаже и разцвета му ще настъпи." - водеше към съвсем различни размишления. Сима нямаше нищо общо със снега. А къде имаше сняг? Перил, разбира се... Далече от земята, далеч и от небето, високо в планината. Не беше процъфтяващ град, но имаше най-голямата и от части достъпна библиотека, което го правеше интересен. Реших да рискувам
-Град Перил.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyПон Дек 13, 2010 12:01 am

Мистериозният глас отново озвучи залата.
- Нека разгледам...А да! - Каза той всякаш намери нещо отдавна търсено. - Съжалявам скъпа...отговорът ти е....верен! - Последното беше казано с много смях. - Браво, премина това изпитание! Пред теб ще излезе една врата. Влизаш в нея и чакаш.


/Елена, опиши какво виждаш зад вратата, както и как влизаш./
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue30/30Изпитната зала Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue37/37Изпитната зала Empty_bar_bleue  (37/37)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyПон Дек 13, 2010 12:10 am

-Дадено.. - отвърнах и тръгнах към вратата. Когато я отворих чух лай. В следващият момент Нерон дотича до мени застана на обичайната позиция. Само, че започна да ръмжи. Аз се одовах в една стая, малка стая. Там имаше 3 жени, едната от които раждаше. Беше ужастно топло и не се чуваше нищо. Сякаш гледах нечии спомен от страни. Жената, която раждаше, макар и в това положение изглеждаше красива и величествена. Двете жени... Едната от които... познавах.. Боже, това беше майка ми! Ама какво правече тук, защо израждаше бебето на тази непозната?!
По дяволите, нямаше значение, тя бе мъртва. Нерон продължаваше да седи до мен, и наоколо да се чува само неговото ръмжене. Пернах го по муцуната без да отделям поглед от сцената пред мен.
-Млъкни! - казах тихо, и той престана. Къде се бях озовала?!
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyПон Дек 13, 2010 2:39 pm

"Не ти няма да разбереш това, което знаем много малко хора. Поне още не!" Помисли си човекът стоящ зад гласа на изпитващия. Една от жените тръгна право към Елена. Това беше майка й. Или поне жената, която я е отгледала. Тя се стресна, но после си спомни, че това са само спомени. Майка й кривна леко и щом стигна гардероба, тя извади едно наметало. Сложи си го и тръгна към Елена отново със същото темпо. Момичето не се обърна назад, а се бе втренчило в картината пред себе си. По едно време Иванович усети студенината на оръжие допряно в гърлото й.
- Няма да докоснеш Императрицата! - Извика тя. Жената се държеше така с Елена, все едно наистина бе наемна убийца.
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue30/30Изпитната зала Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue37/37Изпитната зала Empty_bar_bleue  (37/37)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyПон Дек 13, 2010 8:03 pm

Не, чакай, това беше странно. Нали бяха спомени, те не трябваше да ме виждат... Или поне аз така си мислех, когато не усетих студената кама опряна в гърлото ми.
-Няма да докоснеш Императрицата! - каза майка ми, която се намираше зад без. Гласът и беше същият, както си го спомнях, само, че сега за нея бях чужда. Какво беше това, спомен или реалност?! Не можех да определя. Знаех само, че тук майка ми не ме познава.
-Това не е императрицата! - възкликнах. - Ол'Мира не е толкова красива! - след което плъзнах ръка по крака си и се докопах до чисто новият ми кунай, който беше затъкнат в жартиера ми. Тя не забеляза, което ми отваряше възможност. Както бях с гръб опрях куная си в корема и, но не прободох.
-Пусни ме, или ще умреш. Не съм наемница.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyПон Дек 13, 2010 8:51 pm

- Каква Ол'Мира момиче? Това е Императрицата Ол'кава! И ако обиждаш нашата господарка, ти ще умреш! - Жената притисна още по-силно камата в гърлото. Едва ли Елена щеше да убие майка си.
Императрицата даде заповед за убийството на това момиче, но жената се затрудняваше.

/Сега имаш възможности:
1. Да я убиеш
2. Да направиш нещо друго по твое решение
Ако решиш да я убиваш хвърли "Зар на късмета" 1,3,5 са успех, 2,4,6 неуспех./
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue30/30Изпитната зала Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue37/37Изпитната зала Empty_bar_bleue  (37/37)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyПон Дек 13, 2010 9:11 pm

По дяволите. Нямах друг избор. Това не беше майка ми, това беше илюзия. Но каква илюзия само, нищо не разбирах. Камата все повече се притискаше в гърлото ми и наистина ми беше изключително некомфортно. Наистина нямах друг избор. Затворих очи, прехапах устни и написнах. Куная ми потъна в кожата на майка ми. Опитвах се да убия майка ми...
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyПон Дек 13, 2010 9:11 pm

The member 'Елена Иванович' has done the following action : Зарчета

'Зар на късмета' :
Изпитната зала 2741387l
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyПон Дек 13, 2010 9:19 pm

И тя успя. След като кунаят на Елена се заби в майка й и после беше навън, Гласът отново се чу. Изображението стана размазано.
- Браво, премина и това изпитание! Остана още едно! - Елена се озова в една малка стая, а пред нея стоеше някакъв мъж. - Не Елена, това не е илюзия! Аз съм Гласът. Последното изпитание се състои от две части: Загадка и.... ако преминеш загадката ще разбереш. Етоя и нея:
Между земята и подземието криеше се тя. Оцеляваше при всякакви условия, Императрица се наричаше. Но веднъж тя тръгна на бой без нея и загуби битката. За коя жена от миналото ти говоря?
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue30/30Изпитната зала Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue37/37Изпитната зала Empty_bar_bleue  (37/37)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyПон Дек 13, 2010 9:28 pm

-Ол'Кава. - отвърнах категорично. Нерон седеше до мен, седнал и кротък, както никога. Беше втренчен в мъжа срещу мен. Погледнах го и присвих очи. Бях почти убедена, че отговора ми е правилен. Може и да не помнех много от стария свят и, но бях слушала истории, бях чела книги. Знаех и за предишната Императрица.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyПон Дек 13, 2010 9:46 pm

- Правилен отговор! Сега преди да преминем към втората част на изпитанието ти, нека те запозная с мен. Казвам се Нерон. Чудно нали? Точно като малкото ти вълче! - В този миг Нерон вълчето леко изръмжа и млъкна. - Изпитанието е следното: Ще стоя мирно, седнал на земята. В ръцете ти ще бъде всяко оръжие което пожелаеш. Задачата ти е да ме раниш. А да относно оръжията - когато поискаш някакво оръжие просто му кажи името и то ще се появи. Ще започваме ли? - Не, Елена нямаше право дори да възрази. Нерон имаше сини очи и руси коси, но косите бяха покрити от качулка. След думите си, Нерон седна на земята.

/Сега трябва да го нападнеш. Опиши всяко оръжие което използваш. Също искам да опишеш и няколко опита за това как ще го раниш. Искам да видя какво ще измислиш./
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue30/30Изпитната зала Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue37/37Изпитната зала Empty_bar_bleue  (37/37)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyПон Дек 13, 2010 9:55 pm

Да го нараня? Е, това умеех най-добре, нямаше да се проваля лесно.
-Кама. - казах и една студена метална кама се появи в ръката ми. Ей, това беше готино, а ако можех да го правя наистина щеше да ми е много по-лесно да се шлая по улиците. Както и да е. Замахнах, към Нерон - изпитващият ме, не вълка ми и точно преди да стигна до лицето му, камата се удари в нещо като бариера.
-Сабя. - казах. Това беше следващият ми избор за оръжие. Сабята се появи в ръката ми и аз отново замахнах, право към него, но отново не сполучих.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyПон Дек 13, 2010 10:01 pm

- Сега ще ти покажа едно умение! - Елена беше с катана в ръката си и замахна към едното рамо на Нерон. Този път острието мина през рамото му и излезе от долната част на десния крак. - Това се нарича Сенчесто разсичане! Дотолкова съм овладял сенките, че дори мога да разделя тялото си на сенки и после пак да го слея. Е, харесва ли ти?-Докато Нерон показваше умението, Елена осъзна, че той е разсеян. Можеше да го рани.

/Опиши последен удар срещу Нерон. Хвърли отново това зарче. Четни числа - успех, нечетни числа - неуспех./
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Елена Иванович

Елена Иванович


Брой мнения : 56
Join date : 13.11.2010

Статове
Име: Елена Иванович
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue30/30Изпитната зала Empty_bar_bleue  (30/30)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue37/37Изпитната зала Empty_bar_bleue  (37/37)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyВто Дек 14, 2010 10:15 am

Забелязах, че докато ми говореше се разсея от нещо и усетих, че това май щеше да е единственият шанс, който щях да получа, за да премина изпитанието. Помислих си за игра, не го изрекох на глас за да не провокирам вниманието му. На стотната, щом тя се появи в ръката ми я метнах с точност право към челото му. Дано да бях успяла...
Върнете се в началото Go down
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyВто Дек 14, 2010 10:15 am

The member 'Елена Иванович' has done the following action : Зарчета

'Зар на късмета' :
Изпитната зала 2741395J
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
AlexD
Admin



Брой мнения : 218
Join date : 30.10.2010

Статове
Име:
Енергия :
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Изпитната зала Left_bar_bleue0/0Изпитната зала Empty_bar_bleue  (0/0)

Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала EmptyВто Дек 14, 2010 2:59 pm

Камата спря на два милиметра от челото му - едва ли не. Но как стана?
- Питаш се как стана това ли, Елена? Много просто. Има едно умение наречено Манипулация на сенките. Чрез сенките на даден предмет или човек, аз мога да го контролирам без дори да си мръдна пръста. Е да, изненада ме и затова ще ти кажа, че си преминала изпита. И още една изненада за теб. Аз ще съм твоя учител занапред. Да така е! - Нерон бръкна в джоба си и изкара една...карта от него. - Дръж! Ще ти трябва. Попълнена е специално за теб. Използвай я за да ползваш хана ни безплатно. Почини си и ела довечера в Новолунната зала.

/Сега вече официално си Нукс. Получаваш 1 магия и 2 знание. Добави ги в темата си.
Пиши в "Нощна птица". Това е ханът за който говореше Нерон./
Върнете се в началото Go down
https://neworkatworld.bulgarianforum.net
Sponsored content





Изпитната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпитната зала   Изпитната зала Empty

Върнете се в началото Go down
 
Изпитната зала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Новолунна зала
» Тронната зала
» Бойната зала
» Балната зала
» Склуптурната зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ол' Мира :: Бунтовническите територии :: "Градът на тъмнината" :: Тъмната академия-
Идете на: