Ол' Мира
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Този свят е наследник на Ор'кат. Прекръстен от алчната Ол' Мира, която го кръстила на себе си.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Старата Темера

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
nickname




Брой мнения : 148
Join date : 30.10.2010

Старата Темера    Empty
ПисанеЗаглавие: Старата Темера    Старата Темера    EmptyСъб Ное 27, 2010 1:40 pm

В къща на края на града живее най-стария Аер маг. Тя се казва Темера и може да ви обучи на най-различни прастари магии. Също така може да ви помогне в правенето на отвари, ако си намерите билки, разбира се.. Но внимавайте. Може да е добродушна, но е наистина стрикна, ставайки дума за обучение.
Върнете се в началото Go down
Джулиян Де Ноар

Джулиян Де Ноар


Брой мнения : 6
Join date : 11.12.2010

Статове
Име:
Енергия :
Старата Темера    Left_bar_bleue0/0Старата Темера    Empty_bar_bleue  (0/0)
Кръв:
Старата Темера    Left_bar_bleue0/0Старата Темера    Empty_bar_bleue  (0/0)

Старата Темера    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата Темера    Старата Темера    EmptyПон Дек 27, 2010 6:22 pm

След , като пристигнаха Джулиян впери поглед в старицата , която доколкото беше разбрал се казваше Темера :
- Е аз предлагам да не губиме излишно време и да започваме , защото искам час по - скоро да започна да се обучавам в глупавата академия . Може и да се учудиш , но имам дела да свърша пък и съм човек на приключението искам да се потопя в такова възможно най - скоро .
После опря ръце на тила усмихна се и с отворени докрай очи зачака старицата :
- А прощавайте , аз се казвам Джулиян Де Ноар .
Върнете се в началото Go down
nickname




Брой мнения : 148
Join date : 30.10.2010

Старата Темера    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата Темера    Старата Темера    EmptyВто Дек 28, 2010 9:22 am

- Хехехе. – ухили се старата дама, - това ще ти хареса.

Къщата беше сравнително голяма, изпълнена с всякакви котели. Тогава двамата излязоха от задната врата и.. о! Там имаше огромна поляна, буквално рееща се из въздуха. Точно като града, тя беше във въздуха, без колони, без въжета.
- Е, това не е ли.. почакай да отидем там.
Тогава жената изведнъж протегна ръце напред. Изведнъж няколко къса земя излетяха нагоре, подерждайки се като пътечка. Темера скокна напред, последва я и Джулиян. След като минаха, жената отново протегна ръце, този път настрани и след това ги плесна. Чу се рев, след което двамата почустваха някакъв странен вятър. Изведнъж на земята пред тях изникна сянка.
- Ето го! - и.. чудо. Пред тях кацна същество с крила, с което жената каза, - Това е Дийн. Хипогрифа ми.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Старата Темера    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата Темера    Старата Темера    Empty

Върнете се в началото Go down
 
Старата Темера
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ол' Мира :: Неутрални владения :: Сима-
Идете на: