Ол' Мира
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Този свят е наследник на Ор'кат. Прекръстен от алчната Ол' Мира, която го кръстила на себе си.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стаята на Лия

Go down 
+2
newidima
nickname
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
nickname




Брой мнения : 148
Join date : 30.10.2010

Стаята на Лия - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лия   Стаята на Лия - Page 5 EmptyЧет Юни 23, 2011 9:11 pm

- Здравей. Днес всъщност исках да те помоля за нещо.. - Лия хапеше долната си устна, сигурен знак, че не е сигурна в това което прави. - Сигурно не е добра идея, но мисля, че ще бъде добре за теб. Не знам дали си се разхождал из града, но имаш карта, нали? Ако можеш, ще отидеш ли до.. Мраморните Мостове. Може да си чувал историята за Стареца, който седи там. И да не ти се вярва, той е стар мой приятел.. Но, той ме предупреди да не идвам при него, въпреки че трябва да му предам нещо.. - момичето протегна ръка, подавайки пакет, под формата на куб, опакован в хартия по възможно най-некадърния начин. - Би ли предал това от мое име, моля~ - учителката направи усмивката, на която почти никой не можеше да откаже.. - но, моля те, не надничай вътре.. За нищо. На. Света. - след тези смъртносериозни думи, усмивката се върна и направи пакета още по-мистериозен.
Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Лия
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Стаята Бета
» Стаята Алфа
» Стаята Гама

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ол' Мира :: Владенията на Ол' Мира :: Орниба :: Храмът-
Идете на: